Cyfrowy Nomada: nasze drugie Airbnb w Rzymie (Włochy) #8


Super szybki post, aby pokazać Wam nasze drugie airbnb w Rzymie.
Byliśmy w okolicy Trastevere we wrześniu, ale przenieśliśmy się na stronę Piazza di Spagna, aby być bardziej centralnie. W Rzymie, usługi transportu publicznego są coraz bardziej ograniczone, można łatwo czekać 20 minut, aby złapać autobus, więc miło jest mieć mieszkanie blisko wszystkiego. Wszystkie usługi, do których chodzę regularnie, znajdują się w odległości od 5 do 15 minut spacerem. Co za ulga!

Za to mieszkanie zapłaciliśmy 35€/noc, to śmiesznie niska cena, której nigdy nie moglibyśmy mieć bez Covid ( wszystkie linki do naszego Airbnb i ceny znajdziecie tutaj)

Główne wady:

  • zarządzanie odpadami w hipercentrum Rzymu: katastrofa! jesteśmy zmuszeni do wyrzucania koszy na śmieci po cichu w środku nocy, obok publicznych koszy na śmieci, ponieważ w tej strefie nie ma gigantycznych pojemników na śmieci
  • jesteśmy otoczeni luksusowymi sklepami, JB wcale nie jest szczęśliwy, bo często daję się nabrać na ładne okna ahaha
  • jesteśmy otoczeni przez restauracje dla turystów, tak drogie i nie dobre

JB musiał opracować mały program, aby znaleźć nam małe lokalne restauracje. W każdym razie, wszystkie restauracje, które kochamy i polecamy są regularnie aktualizowane i dostępne na naszych spersonalizowanych Mapach Google tutaj. Buziaki!

Reszta naszej przygody w Rzymie jest tutaj

, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *