Poszedłem na wizytę do Chiropraktyka Sieć Analiza kręgosłupa w Rzymie (Włochy)


Dziś opowiem Wam o mojej sesji z kręgarzem. Miałam kilka sesji w Maroku (w Essaouirze) , o których opowiadałam Wam tutaj.

Kilka miesięcy temu obejrzałam odcinek Netflix’s The Goop Lab (odcinek 5) o uzdrawianiu energią z kręgarzem Network Spinal Analysis i pomyślałam „OMG chcę, chcę”. Bądź bardzo ostrożny co prosisz dla ponieważ wszechświat często pracuje out dawać je ty w najwięcej niespodziewanym czasie.

Zupełnie przypadkowo, włoska przyjaciółka zaoferowała mi sesję u swojego chiropraktyka <3 <3 <3 <3 mówiąc, że dzięki temu poczuję się lepiej.
Po znalezieniu żadnych informacji na temat kręgarza, o którym mowa, poszedłem bez żadnych oczekiwań. Zapomniałem już o serialu na Netflixie.

Po pierwsze, ten amerykański kręgarz jest zagadką, bo nawet kiedy jestem przed jego budynkiem, nie mogę znaleźć jego dzwonka do drzwi. Jego nazwiska nigdzie nie można znaleźć (podczas gdy we Włoszech przed każdym budynkiem zawsze jest lista długa jak ręka, z nazwiskiem każdego i odpowiednim dzwonkiem). Jestem spóźniony, bo autobus nie przyjechał, nie jestem pewien, czy jestem we właściwym miejscu. Na szczęście mój przyjaciel dał mi swój numer telefonu, więc mogę do niego zadzwonić, a on otworzy mi drzwi.

Po tym stresie (tak, stresuję się o nic), jestem w jego poczekalni i energia tego miejsca jest niesamowita, bo od razu jestem uspokojona. Widzę ludzi, którzy przechodzą obok. Jest przyzwyczajony do leczenia kilku pacjentów jednocześnie, ponieważ energia grupy tworzy również energię uzdrawiającą, powiedziano mi. Umawia się więc, że zgodni ludzie zostaną uzdrowieni razem. Ze swojej strony, jako że jest to moja pierwsza wizyta, otrzymuję prywatny zabieg.

Zazwyczaj anglojęzyczni kręgarze wykonują zdjęcie rentgenowskie pleców i łamią je, aby poskładać je z powrotem, ale tutaj tak nie jest.

Zaczynamy rozmawiać, on zadaje mi pytania itd. Jestem w niskiej energii z powodu mojej niekończącej się pracy dentystycznej, która wlecze się od września. Leżę na brzuchu, oczywiście w pełni ubrana. Prosi mnie o głębokie oddychanie i ledwo mnie dotyka. Wykonuje kilka gestów masażu, ale jest to szybkie.

A potem pojawia się wiele obrazów, które przychodzą na myśl, w zupełnie nielogicznej i przypadkowej kolejności. Nagle doznaję objawienia, czuję całą miłość mojego włoskiego przyjaciela, moich krewnych i wzrusza mnie to do tego stopnia, że zaczynam wypłakiwać oczy. Następnie kręgarz daje mi dwa małe pęknięcia w mojej szyi (zazwyczaj ich nie robi, ale potrzebowałem ich z powodu zgrzytania zębami) i daje mi lekki masaż bardzo szybko

Jestem przytłoczona sesją i płaczę, nie wiedząc tak naprawdę dlaczego. Patrzę na niego w trybie „co się ze mną dzieje”, a on zaczyna mi tłumaczyć, że wiele bólu, ran czy negatywnych doświadczeń jest przechowywanych jako energia wewnątrz naszego ciała. Jeśli ich nie zaakceptujemy i nie przetrawimy, pewnego dnia wystarczy mały incydent, aby się obudziły i zamieniły w blokadę lub chorobę. Dlatego radzi mi, abym zaakceptowała emocje, które nachodzą mnie po sesji i nie analizowała ich. Że nasze ciało jest całkiem zdolne do samoleczenia i musimy mu na to pozwolić.

Przez 3 dni po sesji bolą mnie plecy i cały czas mam koszmary. Czuję mnóstwo emocji, które człowiek jest w stanie odczuwać, ale przede wszystkim poczucie bezradności i rozbicia. Po tym, wszystko odeszło tak jak się stało i czuję się lżejszy i wyładowany negatywnymi uczuciami. Sesja jest dość podobna do sesji magnetyzmu (choć nigdy tego nie robiłam, słuchałam podcastów na ten temat), czy reiki, która polega na umieszczeniu energii z powrotem tam, gdzie ich miejsce i usunięciu blokad.

Jeśli chodzi o naukę, zaraz po sesji przeszła mi przez głowę pewna rewelacja: zrozumiałam, że moje powracające problemy z zębami (lub inne problemy fizyczne) były tylko pretekstem lub odwróceniem uwagi, aby uniknąć pracy nad innymi, ważniejszymi aspektami (między innymi bezwarunkową miłością…)

Krótko mówiąc, trudno mi wyjaśnić, co się stało, ale mam wrażenie, że nie zgrzytam już zębami, bo nie boli mnie szczęka po przebudzeniu. Dla zgrzytania zębami, zrozumiałem, że żadna metoda nie jest magiczna, i że trzeba dbać o to regularnie, bo jak tylko najmniejszy stres, to może wrócić.

W każdym razie przypomniało mi się, że po długiej kuracji w Kanadzie poszedłem zrobić sesję oddychania holotropowego, i to zrobiło mi dużo dobrego, myślę, że ta sesja też jest echem rzeczy widzianych podczas sesji oddychania, ale w bardziej wyraźny i widoczny sposób.

To wszystko, moja historia kończy się tutaj, nie mam więcej wyjaśnień do udzielenia 😀

Uwaga: po informacji, ten chiropraktyk praktykuje metodę Network Spinal Analysis z precyzyjnymi dotknięciami na 5 punktach energetycznych, działając na pole magnetyczne każdego z nich. Jest to dość podobne do tego, co możemy zobaczyć w jednym z odcinków (uzdrawianie energią) programuThe Goop Lab na Netflixie.

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *