Przetestowałam zabiegi na twarz i masaże w Rzymie (Włochy): Adresy, ceny


Kontynuujemy dziś światową podróż po twarzach z moimi najlepszymi adresami w Rzymie.
Muszę przyznać, że nie wypróbowałam jeszcze wszystkich spa i zabiegów tam dostępnych, ale jestem tak przyzwyczajona do spa, że kiedy obsługa jest wyjątkowa, wiem to od razu i nie muszę iść do sąsiada, żeby porównać.

W Rzymie zanotowałem dla Ciebie 2 adresy:

Masaż twarzy: Kobido w Spring Touch

Po kilku masażach Kobido w Paryżu, widziałam prawdziwą różnicę przed/po: rozświetlona skóra, zniknięte zmarszczki nosowo-wargowe, świeża cera.

Chciałam poszukać masażystki Kobido w Rzymie i to była najlepsza decyzja w moim życiu.

W Rzymie jest tylko jedna certyfikowana masażystka Kobido: Simona Primavera, ale jest ona nawet bardziej utalentowana niż moje paryskie masażystki (które miały poziom 4), ponieważ ma poziom 6 i jest szkolona przez japońskiego mistrza Kobido od 10 lat.

Co to jest Kobido?
Kobido to rodowity japoński masaż. Aby móc oferować masaż Kobido, praktykujący musi posiadać certyfikat Kobido, to znaczy uczyć się od mistrza Kobido (tytuł ten przechodzi z pokolenia na pokolenie, my jesteśmy w 26 pokoleniu z dr Shogo Mochizuki).

Oto jak przebiega sesja:

  • Jeśli nosisz makijaż, zostaniesz dokładnie oczyszczona olejkiem
  • Jeśli nie masz makijażu, zostaniesz poddana lekkiemu oczyszczaniu złuszczającemu (woda ryżowa), z masażem, a następnie usunięta za pomocą podgrzewanych ręczników. Jeśli uważasz, że to nie wystarczy (np. przebywałaś cały dzień na dworze, między rurami wydechowymi i pociłaś się), nie wahaj się poprosić o demakijaż.
  • Simona masuje z zamkniętymi oczami, co pozwala jej lepiej ocenić potrzeby mojej twarzy. Na przykład, natychmiast wykryła napięcia w mojej szczęce i dużo pracowała nad tym obszarem.
  • Dekolt nie jest tak naprawdę masowany, ale jest bardzo pożądany w celu cyrkulacji limfy. Teraz, z doświadczeniem, wystarczy, że masażystka mnie dotknie, żebym wiedziała, czy zna punkty akupunktury, czy nie lol 😀 Mogę potwierdzić, że Simona zna je bardzo dobrze i dobrze przyswoiła sobie też kulturę azjatycką, krążenie energii itp.
  • Wykonuje również lekkie masaże szyi, ramion i nóg, dzięki czemu całe ciało jest zrelaksowane

Ponieważ obraz jest wart tysiąca słów, zamieszczę filmik, miałam dokładnie taki sam zabieg (no dobra, Simona nie była w kimonie, nie jest ono praktyczne do masażu, ale gesty pozostały tak samo precyzyjne i skuteczne).

Pozwalam Wam przeczytać mój artykuł w całości poświęcony Simonie tutaj. Przy okazji, w jej biurze znajdziecie papierowy wieniec z kwiatów wiśni, który ofiarowałam Simonie 😉 nie wahajcie się wysłać mi zdjęcia, sprawi mi to radość.

Stawki
120€ za 50 minutową sesjęMa w
ofercie 4 sesje: 400€Jest to
doskonała cena, biorąc pod uwagę jakość usług

.

Jak umówić się na spotkanie?
Simona mówi doskonale po włosku, angielsku (i trochę po francusku), radzę wysłać jej bezpośrednio Whatsapp (a nie przez e-mail) +39 329 335 5647She
odpowiada super szybko.
Akceptuje płatność kartą lub gotówką.

Adres
Jego praktyka znajduje się w gabinecie osteo : ChiroLab, Via Tacito, 26Więcej
informacji na jego stronie internetowej Spring Touch : http://www.springtouch.it/

Masaż tajski z Beatrice

Beatrice jest Filipinką, ale została przeszkolona w zakresie masażu tajskiego (tradycyjnego lub olejowego). Ze względu na Covida, na razie oferuje tylko masaż tradycyjny.
Oferuje masaże w gabinecie osteopaty (nawet ten osteopata jest bardzo znany i regularnie występuje w telewizji).

Jest tak skuteczna, że nawet JB, który jest leniwy, jeśli chodzi o masaż, wrócił do niej kilka razy.
Możesz poprosić ją o masaż 60 lub 90 minutowy.
Przyszedłem do niej na masaż i korzystając z okazji zapytałem o zdanie: czy potrzebuję osteo czy nie, a ona potwierdziła, że napięcia są tylko mięśniowe, więc nie ma takiej potrzeby.

Zapewnia luźne ubrania (można też przyjść z własnymi). Ze względu na Covid, trzeba mieć maskę na sobie podczas masażu, ale to nie jest takie złe.
Ona sama znajdzie miejsca z napięciem, ale możesz jej powiedzieć wcześniej, że doskonale mówi po angielsku.

Stawki
60 minut = 60€90
minut = 85€Płatność
kartą lub gotówkąAdresTrastevere


Thai Massage by Dr. Benedetti Viale di Trastevere,
108Możesz wysłać SMS lub Whatsapp do : +39 331 4544422, aby umówić się na spotkanie.

, , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *