N26 Metal Card : Kod kuponu, Recenzje, Korzyści, Ubezpieczenie, …


Aby zarejestrować się na N26, kliknij tutaj (lub użyj kodu jeanbenm0852)

O karcie N26 opowiedziałem już w tym artykule.

N26 oferuje 3 różne opcje, a topowa wersja nosi nazwę N26 Metal.

N26 Metal kosztuje 16,90 €/miesiąc, co nadal stanowi ponad 200 €/rok. Ten dodatkowy koszt w porównaniu z darmową kartą i kartą za 9,90€/miesiąc ma oczywiście swoje zalety, zobaczmy czy są one interesujące.

Pomijając aspekt estetyczny (karta wykonana jest z metalu, dostępna w 3 różnych kolorach), który nie jest zbyt ciekawy, zalety są dwojakie:

  • Korzyści od partnerów
  • Pełny zakres ubezpieczeń

Korzyści dla partnerów

  • WeWork to globalna sieć wysokiej klasy przestrzeni co-workingowych. Z kartą N26 Metal będziesz miał prawo do jednego dostępu w miesiącu do przestrzeni co-workingowej WeWork w dowolnym miejscu na świecie. Miałam okazję być, podczas spotkania, w przestrzeni WeWork La Fayette w Paryżu i muszę przyznać, że jest to duże miejsce! WeWork nie oferuje pakietów „day pass”, a dzień w jakiejkolwiek przestrzeni co-workingowej rzadko kosztuje mniej niż 15/20 €, więc ta zaleta sama w sobie może uzasadnić subskrypcję N26 Metal, jeśli korzystasz z niej co miesiąc.
  • Babbel to aplikacja do nauki języków obcych. N26 Metal umożliwia skorzystanie z 20% rabatu na abonament. Fałszywa” korzyść, ponieważ łatwo jest znaleźć równoważny kod promocyjny w Internecie.
  • Hotels.com: N26 oferuje 10% zniżki na „niezależne hotele i partnerów lokalnych sieci”. Definicja kwalifikujących się hoteli nie jest zbyt jasna i nie wiem, czy jest to zgodne z 10%, które można już uzyskać natywnie z hotels.com
  • GetYourGuide to serwis, który pozwala na rezerwację online zajęć lub wycieczek na całym świecie. N26 pozwala na skorzystanie z 15% rabatu. Stawki są zwykle znacznie wyższe niż te, które można uzyskać lokalnie, więc korzyści nie wydają się fantastyczne.

Jeśli chodzi o korzyści z partnerów, WeWork wydaje mi się bardzo interesujący, podobnie jak Hotels.com, jeśli hoteli kwalifikujących się do programu będzie dużo.

Wbrew powszechnej opinii, karta metalowa N26 nie umożliwia wstępu do saloników na lotniskach.

Ubezpieczenie

Plan N26 metal oferuje szeroką gamę ubezpieczeń:

  • Ubezpieczenie podróży: zwrot kosztów leczenia za granicą oraz zwrot kosztów rezygnacji z podróży z powodu problemów zdrowotnych.
  • Zwrot kosztów za telefon komórkowy w przypadku kradzieży
  • Ratownictwo górskie, w tym koszty poszukiwań
  • Pokrycie kosztów wynajmu samochodu

Jak zwykle, firmy ubezpieczeniowe mają wiele wyłączeń, na które należy uważać.

Na przykład, wysokie góry (powyżej 3000 metrów) nie są objęte ubezpieczeniem, a telefon nie jest objęty ubezpieczeniem, jeśli jest starszy niż 12 miesięcy.

Ponadto, jak w przypadku większości ubezpieczeń kart kredytowych, ochrona obejmuje tylko pierwsze 90 dni podróży. Poza tym ważne jest wykupienie specjalnego ubezpieczenia podróżnego, takiego jak Chapka.

Jedyne ubezpieczenie, które wydaje mi się interesujące, to to dotyczące pokrycia kosztów wynajmu pojazdów. Można rzeczywiście odmówić opcjonalne ubezpieczenia firm wynajmu i zrobić ładne oszczędności. Zasięg wydaje się podobny do tego, co oferuje karta American Express Air France Gold.

Wniosek

Chociaż korzyści nie są niesamowite, karta N26 Metal jest dobrą kartą, która szybko się zwróci, jeśli regularnie korzystasz z przestrzeni coworkingowej WeWork i wynajmujesz samochód kilka razy w roku.

Ciekawą alternatywą (z której my korzystamy) jest karta N26 You, która jest tańsza i dodatkowo karta American Express Air France (darmowa przez pierwszy rok lub dwa), która pozwala na pokrycie kosztów wynajmu samochodów, a także gromadzenie mil Air France wymienialnych na bilety lotnicze.

Aby zarejestrować się na N26, kliknij tutaj (lub użyj kodu jeanbenm0852)

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *