20 cech reMarkable 2, które musisz znać + 40€ kod promocyjny


reMarkable 2 to tablet, który umożliwia robienie notatek odręcznych, za pomocą pióra. To, co odróżnia go od innych tabletów, to wrażenie pisania na papierze.

Ponieważ instrukcja obsługi Remarkable 2 jest dostępna tylko w języku angielskim, pomyślałem, że byłoby to interesujące, aby wymienić cechy tabletu w języku francuskim, przed podjęciem decyzji.

Ten post NIE jest sponsorowany

Możesz otrzymać 40€ zniżki dzięki mojemu sponsoringowi wypełniając poniższy formularz. Link do zaproszenia otrzymasz pocztą elektroniczną.

[qcf id=”remarkable”]

20 najważniejszych cech Remarkable 2

 1. Tablet można skonfigurować do obsługi przez osobę prawo- lub leworęczną
 2. Możliwa jest konwersja pisma odręcznego na tekst cyfrowy. Aby to zrobić, musisz pisać poziomo. Wszelkie pismo ukośne lub dziwne symbole mogą być niezrozumiałe. Musisz wybrać swój język pisania, aby ułatwić konwersję cyfrową (akceptowane są 33 języki)
 3. Masz kilka szablonów , na których możesz pisać
 1. Możesz używać Remarkable jako e-czytnika. Obsługuje pliki PDF i epub
 2. Możesz wysłać dowolną stronę internetową do Remarkable i czytać ją na Remarkable. Aby to zrobić, użyj aplikacji reMarkable na komputer lub aplikacji na iOS i Androida.
 3. Możesz zaznaczać i dodawać adnotacje do tekstu, plików PDF i epub. Twoje notatki nie będą jednak konwertowane do postaci cyfrowej. Możesz je wyeksportować jako plik PDF tylko wtedy, gdy chcesz pokazać swoje notatki komuś innemu
 4. Możesz oglądać swój ekran reMarkable na żywo na komputerze. Kliknij na ikonę „share” i wybierz „Live View”. W ten sposób można przesyłać strumień na żywo lub udostępniać ekran na komputerze albo nagrywać wideo w celu późniejszej edycji.
 1. Możesz dodać wiele warstw , jak w Photoshopie, a następnie powiększać, pomniejszać lub przesuwać je według własnego uznania
 2. Od nowej wersji oprogramowania Remarkable, możesz powiększać i pom niejszać obraz za pomocą dwóch palców, tak jak w smartfonie
 3. Każdy notatnik składa się z dowolnej liczby stron. Możesz powielać, usuwać, przenosić strony w obrębie notatnika lub do innych notatników
 4. Notatki można udostępniać w formacie PDF, PNG lub SVG za pośrednictwem poczty elektronicznej. Możesz wybrać wiele stron lub tylko niektóre z nich.
 5. Jeśli notatka zostanie przekonwertowana na tekst: można ją udostępnić jako zwykły tekst w wiadomości e-mail
 6. Notatki są przechowywane w chmurze reMarkable. Twoje konto reMarkable, które musiałeś utworzyć, aby aktywować urządzenie, pozwala na dostęp do Twoich notatek z dowolnego miejsca. Aplikacje na systemy iOS, Android i komputer mogą synchronizować wszystkie notatki.
 7. Jeśli chcesz wysłać swoje notatki do innych chmur (na przykład Evernote): możliwe jest utworzenie specjalnych e-maili, aby wysłać pliki bezpośrednio do Evernote.
 8. Styl gumki kosztuje nieco więcej, ale pozwala wymazywać jak prawdziwy ołówek, bezpośrednio na ekranie
 1. Do pióra dołączone są końcówki, których jest w sumie 10. Każda końcówka powinna wystarczyć na 6 miesięcy
 2. Masz 6 rodzajów końcówek + 1 zakreślacz + 1 pióro do kaligrafii
 1. Regularnie przeprowadzane są aktualizacje oprogramowania. Aktualizacje nie są wprowadzane dla wszystkich użytkowników jednocześnie, ale w okresie około tygodnia. Zazwyczaj otrzymasz wiadomość e-mail z powiadomieniem. Domyślnie automatyczna aktualizacja jest włączona, ale można to zmienić w ustawieniach.
 2. Układ dokumentów PDF w trybie e-czytnika został znacznie poprawiony. Teraz możesz płynniej przewracać strony.
 3. Nie musisz kupować markowego długopisu i okładki. Na Amazon można znaleźć tańsze alternatywy, które są kompatybilne z Remarkable 2 (10″3). Spójrzcie, moja okładka kosztuje tylko 26€ (link Amazon) vs 79€ (oficjalna okładka).

Kliknij tutaj, aby przeczytać moją pełną recenzję.

Możesz otrzymać 40€ zniżki dzięki mojemu sponsoringowi wypełniając poniższy formularz. Link do zaproszenia otrzymasz pocztą elektroniczną.

[qcf id=”remarkable”]

,

2 odpowiedzi na “20 cech reMarkable 2, które musisz znać + 40€ kod promocyjny”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *