[Za kulisami] Mój nowy blog o kosmetykach : Mehach.com


Po dłuższym zastanowieniu postanowiłam założyć nowego bloga, na którym będę poruszać głównie tematykę kosmetyczną.

Nazywa się mehach.com

Założyłam nawet konto na Instagramie @mehach.beauty oraz własne konto na Facebooku. Mam nadzieję, że pójdziesz tam za mną

Ten nowy blog pozwoli mi opowiedzieć więcej o moich tonach kosmetyków, książkach chwili, a także o moich pasjach DIY. Lubię robić długie recenzje każdego produktu, którego używam, więc myślę, że najlepiej jest mieć dedykowane miejsce, w którym nie czuję się ograniczona ani ilością postów, ani znaków.

blog

Dlaczego warto założyć nowego bloga?

Jest kilka powodów, dla których zakładam nowego bloga:

  • niektórzy czytelnicy nie rozumieją, dlaczego łączę podróże i kosmetyki.
  • to dla osób, które interesują się tylko moimi artykułami „kosmetycznymi”, bardzo ciężko jest śledzić bloga i być świadomym artykułów „kosmetycznych”, bo na 10 artykułów, tylko 1 jest o kosmetykach, a 9 o podróżach.
  • skontaktowałam się z kilkoma markami kosmetycznymi w celu nawiązania współpracy i ich odpowiedzi były jednogłośne: „nie”. Kiedy zajrzeli na mojego bloga (2 sekundy), nie zrozumieli, że mogę pisać na tak różne tematy na tym samym blogu. Jakbym mogła mieć tylko jedno zainteresowanie w życiu. Więc jeśli chciałam mieć nadzieję, że kiedyś będę mogła dać Wam giveaway, uzyskać pomoc od reklamodawców, musiałam, niestety, zrobić to, co wszyscy: jeden blog = jeden temat :'( Przepraszam, że nie mogłam się oprzeć presji i dyktatowi, by trzymać wszystko w jednym miejscu.
  • ten blog nie miał być dostępny w wielu językach. Poprzez stworzenie nowego bloga (Mehach), będę mógł zaoferować artykuły przynajmniej w języku francuskim i angielskim. Chciałam również, poprzez mojego bloga, przybliżyć europejskie kosmetyki nie-Europejczykom, a pisanie po angielsku musiało być, moim zdaniem, pierwszym krokiem. Dzięki Mehach, czy to blog, konto na Instagramie czy na Facebooku, wszystko jest dostępne w języku francuskim i angielskim.
konto na Instagramie

A co z filmami?

Stworzyłam już kilka filmów na YouTube, ale czułam się dziwnie, mówiąc do siebie przed kamerą.

Prawdopodobnie będę potrzebował dużo więcej doświadczenia, zanim będę w stanie rozmawiać z Wami naturalnie, bez nerwowego śmiechu i bez spędzania 3 godzin na kręceniu 5-minutowego filmiku 😀 W międzyczasie będę nadal oferował Wam artykuły tak długie jak ręka 😀

W każdym razie, śledźcie mnie na mehach.com, Instagramie @mehach.beauty i Facebooku

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *