Kapten: Powiadomienie i kod promocyjny (20 € ważny w marcu 2020) aplikacji VTC


Aby skorzystać z €20 za darmo na pierwszy przejazd, użyj kodu promocyjnego JEAMOI21. Kod ten jest ważny do marca 2020 roku.

Uber, Grab, Taxify, Kapten, Heetch, … Usługi VTC są tak podobne, że jestem klientem kilku z nich i wybieram jedną lub drugą na podstawie ceny i reklamowanego czasu oczekiwania na przejazd.

O Kapten usłyszałem po raz pierwszy w Lizbonie, kiedy zobaczyłem ich w ulicznych kampaniach marketingowych. Kapten to w rzeczywistości nowa nazwa francuskiej usługi Chauffeur Privé , która wchodzi na rynek międzynarodowy.

Chcąc przybliżyć swoją nową markę, mam wrażenie, że ceny Kapten są na razie trochę ciekawsze niż u konkurencji, korzystajmy z tego!

Kapten jest obecnie dostępny w Paryżu, Lyonie, Lizbonie i Genewie, a do 2020 roku powinien być obecny w około 15 miastach.

O ile Chauffeur Privé wcześniej pozycjonował się na high-end (wyższe stawki, sedany, kierowcy w garniturach i krawatach itp.), to w przypadku Kapten, który chce się pozycjonować w tej samej niszy co Uber, już tak nie jest.

Konkretnie usługa jest bardzo podobna, aplikacja nas geolokalizuje, wybieramy miejsce docelowe i podawana jest cena za przejazd oraz czas oczekiwania.

Do wyboru są trzy rodzaje pojazdów:

  • Standard
  • Sedan
  • Van (6 do 7 miejsc siedzących)

Ciekawostką jest możliwość rezerwacji wycieczki z wyprzedzeniem, nawet do jednego miesiąca wcześniej. Cenne na przykład, jeśli musisz wyjechać wcześnie na lotnisko i chcesz mieć pewność, że masz kierowcę.

Płatność dokonywana jest kartą kredytową, którą należy dodać na wniosku w zwykły sposób.

Kolejna specyfika Kapten: proponowany jest program lojalnościowy. Z każdą podróżą gromadzisz punkty, które możesz zamienić na darmową wycieczkę. Jeśli regularnie korzystasz z VTC, może to być interesująca zaleta w porównaniu do Ubera.

Wreszcie, co nie mniej ważne, Kapten płaci podatki we Francji, nie możemy powiedzieć, że wszyscy robią to samo i jest to argument za tym, aby korzystać z ich usług, a nie z usług amerykańskiej konkurencji 😉

Do tej pory zrobiłem około dziesięciu wyścigów z Kaptenem i wszystko poszło dobrze, nie miałem żadnych złych niespodzianek 🙂

Aby skorzystać z 20 € za darmo na pierwszy wyścig, użyj kodu promocyjnego JEAMOI21

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *