[Recenzja] Novexpert Hyaluronic Acid Booster Serum


Dziś recenzuję słynne serum Novexpert’s Hyaluronic Acid Booster Serum, organiczny produkt o niesamowitym działaniu nawilżającym. Ponieważ nie mam zmarszczek, efekty działania tego serum kończą się na nawilżeniu, ale moja przyjaciółka Marjorie zauważyła niesamowite efekty na swoich liniach zmarszczek. Poprosiłam ją więc, aby opowiedziała Wam o swoich doświadczeniach. Jak zwykle, ten post NIE jest sponsorowany.


Witam
, mam na imię Marjorie, mam 36 lat i mam 6-letniego chłopca 🙂

Serum Novexpert Booster udało mi się wypróbować dzięki kalendarzowi adwentowemu. Moje pierwsze serum.

Na początku pomyślałem „ładna butelka, ale czy skuteczność dorównuje tej pięknej butelce?”

Moja rutyna przed

Zasadniczo, mam dość prostą rutynę, którą zaadoptowałem między 3 a 4 rokiem temu:

 • oczyszczanie twarzy i szyi wodą rano (mydło wieczorem)
 • woda kwiatowa
 • olej jojoba + aloes

Moja rutyna po

Zaczęłam więc włączać serum do mojej rutyny:

 • oczyszczanie twarzy
 • woda kwiatowa marchewkowa
 • serum
 • olej jojoba + aloes

Tekstura, zapach i opakowanie

Pierwszym aspektem, który rzucił mi się w oczy po użyciu serum była konsystencja, przypomina trochę aloes, ale jest bardziej płynna.

Następnie zapach, subtelny, nieinwazyjny, który od razu przypadł mi do gustu.

Po trzecie, w jednej dobrej kropli mogę nałożyć go na twarz i szyję dzięki kodi-kropelkom, dzięki czemu unika się zbyt dużej obsługi. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ nie lubię pozostawiać produktu na powietrzu przez zbyt długi czas. Po czwarte, świetne wchłanianie się produktu w skórę. Brak kłaczków z resztą mojej rutyny (olej + aloes).

Trochę urozmaiciłam rutynę, kiedy postanowiłam włączyć do niej krem Centifolia, który zaoferował mi kalendarz.

Nowa rutyna

 • czyszczenie wodą
 • woda kwiatowa marchewkowa
 • serum (które po aplikacji wyczuwam palcami, aby pobudzić skórę)
 • oraz różany krem rozświetlający Centifolia , aby sprawdzić, jak moja skóra zareaguje na nową rutynę.

Produkt nie łuszczył się przy nakładaniu kremu po serum. Kolejny pozytywny punkt.

Składniki

aqua (woda), gliceryna, propanediol, sodium PCA, mleczan sodu, hialuronian sodu, parfum (zapach), arginina, lactobacillus ferment, sok z liści aloesu*, kwas fitowy, glukozyd ksylitylowy, anhydroksylitol, ksylitol, kwas galaktarowy, PCA ethyl cocoyl arginate

woda, gliceryna, propanediol, sód PCA, mleczan sodu, hialuronian sodu, zapach, arginina, produkt fermentacji bakterii lactobacillus, sok z liści aloesu*, kwas fitowy, glukozyd ksylitylowy, anhydroksylitol, ksylitol, kwas galaktarowy, PCA ethyl cocoyl arginate

*100% wszystkich
składników jest pochodzenia naturalnego20%
wszystkich składników

pochodzi z


rolnictwa ekologicznegoBezalkoholowy, bez parabenów, bez fenoksyetanolu, bez konserwantów, bez acetonu, niekomedogenny, hipoalergiczny


.

Komentarz Anh: To serum zawiera glicerynę jako 2. składnik i kwas hialuronowy jako 6. składnik. Kwas hialuronowy dostępny jest w 4 masach cząsteczkowych, co pozwala na jego głębszą penetrację. Kwas hialuronowy jest humektantem, potrafi zatrzymać do 1000 razy więcej wody niż sam zawiera, ale zawsze należy, tak jak robi to Marjorie, dobrze nawilżyć skórę kremem po serum, ponieważ musi ona gdzieś pobierać wodę. Jeśli skóra nie ma wystarczającej ilości wody, kwas hialuronowy może ją wręcz przeciwnie wysuszyć. Zawsze używaj kremu po kwasie hialuronowym, to jedyna rzecz, o której musisz pamiętać!

Moja opinia

Po 3 dniach stwierdzam, że moja skóra jest bardziej napięta, nawilżona, zmarszczka między oczami zwana „lwią zmarszczką”, która pojawiła się kilka lat temu jest mniej widoczna. Mam zmarszczkę mimiczną na czole, która nadal tam jest, ponieważ nie wolno nam marzyć, zmarszczki mimiczne są nieuniknione, ponieważ nie możemy kontrolować naszej mimiki, to właśnie czyni nas ludźmi i nie możemy całkowicie wymazać tego człowieczeństwa

Ale stwierdzam, że jest też mniej widoczna i to dobrze, bo ta zmarszczka jest dla mnie bardzo złożona, duży kompleks, bo jest na środku czoła. Nie jestem fanką botoksu, operacji i tak dalej, więc to będzie mój nowy najlepszy przyjaciel.

Jakie jest zastosowanie tego serum pod oczy? Powiedziałbym, że jest to cenna opieka. Dodaje „+” do mojej rutyny, „+”, który moja skóra kocha i który nadaje większe znaczenie mojej pielęgnacji. Jestem nim zachwycona, bo nadaje mojej skórze ładną sprężystość, czuję to, gdy szczypię się w policzki. Czuję, że moja skóra żyje.

Gdzie kupić?

Serum kupiłam po użyciu próbki.
Cena wynosi 49,9€ za 30ml i można go kupić :

Czas działania serum 30ml z jedną kroplą rano i jedną kroplą wieczorem: 45 dni dla 30ml.

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *